Atribuită Cumpărare directă

cu capac argintiu perforat si partea inferioara neperforata

Număr anunț
DA26183769
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33918000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.880 RON
Valoare atribuită
36.880 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.880 RON

din 36.880 RON estimat