Atribuită Cumpărare directă

Masca de protecție de uz general cu 3 straturi de material si 3 pliuri produsă , este un produs de uz general sau medical de unică folosință si protejează persoana care o poarta împotriva impuritățiilor, particulelor și a bacteriilor cu o dimensiune mai mică de 3.0 μm in proporție de 95%.Totodată impiedică răspândirea stropilor de salivă precum și inhalarea de praf sau alte produse contaminante. 1 Eficiența de filtrare 2 Presiuneadiferențială (ΔP) MIL-M-36954C ΔP<5.0 mm of H2O/cm2. 3 Eficiența la filtrare a particulelor (PFE) ASTM F2299 PFE @0.1 μm dimensiune a particulelor ≥ 95% 4 Rezistența la fluide ASTM F1862 Rezistent la 160 mmHg DECLARATIE CE , CERTIFICAT CE SI RAPORT DE TESTARE. STANDARD EN149:2001+A1:2009 PENTRU DECLARATIE CE, CERTIFICAT , RAPORT TESTARE SUNATI LA NR. COMANDA MINIMA 5000 BUC.

Număr anunț
DA26187611
Autoritate contractantă
Scoala Generala Satu Mare HR (CUI 16435672)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat