Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cod Cantitate Pret vanzare Dulap CASTEL Nr. 1 Buc MBUA5201 2 488 Dulap CASTEL Nr. 2 Buc MBUA5202 2 255 Dulap CASTEL Nr. 3 Buc MBUA5203 2 495 Dulap CASTEL Nr. 5 Buc MBUA5205 2 407 Dulap CASTEL Nr. 6 Buc MBUA5206 2 304 Dulap CASTEL Nr. 7 Buc MBUA5207 2 618
- Număr anunț
- DA26189530
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DAN IORDACHESCU HLIPICENI (CUI 21971740)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.134 RON
- Valoare atribuită
- 5.134 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.