Atribuită
Cumpărare directă
Pachet ce contine materiale sanitare consumabile: -401735 Comprese sterile tifon ES-Kompressen 10 x 10 cm, pliate la colțuri, 12 straturi cutie x 25 plic - 30 -522013 Bandaj elastic cu efect racoritor 6 cm x 4 m pentru compresie usoara, ideal pentru entorse, intinderi, contuzii, inflamatii, plagi inchise cauzate de intepaturi de insecte. Efect imediat de răcire, care durează aproximativ 2 ore. bucăţi 50 -522012 Spray cu efect de răcire, recomandat pentru ameliorarea rapidă a durerilor în cazul achimozelor, entorselor și luxațiilor. Tub x 200ml. flacon 20
- Număr anunț
- DA26181990
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.460 RON
- Valoare atribuită
- 2.460 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.