Atribuită Cumpărare directă

Echipament pentru dotare/amenajare teren de joacă după cum urmează : tobogan drept 3.5m cu turn metalic și hintă (număr de referință 233) – 1 bucată x 5.500, tobogan drept 3.5m dublu cu turn metalic și hintă (număr de referință 237) – 1 bucată x 5.900, tobogan spirală 3m cu turn metalic și hintă (număr de referință 241) – 1 bucată x 5.900, tobogan drept 3.5m cu platformă metalică tip turn și hintă (număr de referință 232) – 1 bucată x 4.900, balansoar caracatiță (număr de referință 319) – 1 bucată x 6.900, ursuleț 3D pe arc (număr de referință 321) – 1 bucată x 1.730, elefant 3D pe arc (număr de referință 322) – 1 bucată x 1.730, balansoar pe arcuri cu figurine 3D (număr de referință 320) – 2 bucăți x 2.990, coș de gunoi metallic gravat și cu laterale din lemn (număr de referință 796) – 10 bucăți x 568, coș de gunoi selectiv (număr de referință 747) – 2 bucăți x 990, conform descrierii operatorului economic și a propunerii financiare Nr. 706 / 24.08.2020 înregistrată la registratura Primăriei Comunei Gugești cu numărul 7007 / 24.08.2020, acest echipament fiind necesar în vederea dotării/amenajării terenului de joacă pentru copii din zona Piață, Comuna Gugești, județul Vrancea.

Număr anunț
DA26191101
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.200 RON
Valoare atribuită
46.200 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.200 RON

din 46.200 RON estimat