Atribuită Cumpărare directă

Compozitie Un comprimat de supt contine: tirotricina 0,5 mg, clorhidrat de lidocaina 1,0 mg, digluconat de clorhexidina 1,0 mg si excipienti: sorbitol, stearat de magneziu (vegetal), ulei de menta

Număr anunț
DA26179690
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33674000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat