Atribuită
Cumpărare directă
120x 7g lupark sarat; 1l dorna lapte uht 3.5%; 900g baciul iaurt 2.8%;1l alpro bautura migdale van; 20 oua cofrag xl toneli280g hochl br top tri mixt classic; cca 2kg aro cascaval calup; 740g delaco cascaval desenvis; 2500g mc amestec Mexican; 2500g mc ardei gras fasii; aro kaizer afumat; caroli sunca praga; caroli sun. pres piept pui; aro muschi file; 1.3 kg gepeto salam de porc; caroli crenwursti de pasare; gepeto carnati cabanos; cca 1kg salam de sibiu metro chef; cpl 80/20 interim vrsac; pulpe de pui spate pg fragedo; piept pui dez f piele cg spot; piept pui cu os cg pg vanbet; 10kg spinari de pui transavia; mere royal gala; varza murata punga; leustean ; mara; patrunjel; ceapa galbena; morcovi; rosii olanda; ardei Bianca; dovlecei; ardei kapia rosu; varza alba p; cartofi albi 60+ grecia; 15kg farling caine pui; 300g bucegi pate porc; 300g sibiu carne de vita suc prop; 1l monini ulei masline exv; 1l floriol ulei fl.s; 1l aro ulei floarea.s; 1l aro otet din vin 6grade; 1l regal otet; 400g fine life fusilli/spaghete; 200g fine life fidea cu ou; 1kg deroni orez sarmale; 5kg supa p[ui cu taitei; 1kg aro fasole alba; 3kg aro fulgi de porumb plain; 20g cvosmin condiment porc; 20g cosmin sarmale plic; 17g cosmin piper neg mac; 20g cosmin condiment de pui; 500g tomi ketchup dulce; 500g tomi ketchup picant; 500g mustar; 100g aro pettit beure; 200g belin ceai capsuni; 200g belin ceai fr padure; 2l ciao piersica; 2l ciao mere verzi; 2l pepsi regular; 1.50l borsec apa carbo.
- Număr anunț
- DA26180373
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.740,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.740,84 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.