Atribuită Cumpărare directă

Documentatie cadastrala se realizaza pentru: -inscrierea in cartea funciara a suprafetei drumurilor situate in domeniul public sau privat al unitatilor administativ teritoriale cu lungimea totala sub 1km. Taxele pentru avizare si/sau receptia la OCPI BACAU/ BCPI a documentatiilor cadastrale se achita de catre beneficiar

Număr anunț
DA26179518
Autoritate contractantă
Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
Furnizor / câștigător
DINCĂ M.T. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27459898)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat