Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat inverter tip split de perete marca Alizee, model AW12IT1, Inverter, A++ Putere racire: 12000 btu Functii: racire, incalzire, ventilatie, dezumidificare, automat; Tip Freon: R32; Temperatura ambientala racire: -15 / +53 Temepratura ambientala incalzire: -20 / +30 Traseu frigorific 5 metri inclus. Punere in functiune inclusa. Montaj inclus. Garantie: 24 luni pentru echipamente si 12 luni pentru montaj

Număr anunț
DA26182108
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
BLUENOTE COMMUNICATIONS SA (CUI 15146404)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090 RON
Valoare atribuită
2.090 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090 RON

din 2.090 RON estimat