Atribuită Cumpărare directă

Decolmatare santuri drumuri comunale calamitate pe o lungime de 6100ml si transportul materialului rezultat la 10km.

Număr anunț
DA26180249
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
LIETO BUCOVINA SRL (CUI 29173921)
Cod CPV
45111213-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.500 RON
Valoare atribuită
30.500 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
23.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.500 RON

din 30.500 RON estimat