Atribuită Cumpărare directă

BORDURA B6 -50/20/25 CM CIMENT (B6)

Număr anunț
DA26190442
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.443,20 RON
Valoare atribuită
5.443,20 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.443,20 RON

din 5.443,20 RON estimat