Atribuită
Cumpărare directă
PRELATA 6X10 M 200G/MP 2 BUC PROFIL RIG. SPECIAL UD 28X3000 30 BUC SURUB RIG. AUTOPERF 221/3.5X25(250 BUC) 1 CUT SURUB RIG. AUTOPERF.421(3,5X9,5)(100BUC) 1 CUT DIBLU NYLON GIPS CARTON GK 52389 92 BUC SURUB LEMN 4X40 07101d4004000 171 BUC DIBLU TU 6X30 6000000603000 129 BUC SAIBE DIN 522C M5X20X1 ZA 174.94.01 200 BUC
- Număr anunț
- DA26187267
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 877,83 RON
- Valoare atribuită
- 877,83 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.