Atribuită
Cumpărare directă
Blocatori manuali pentru locul de parcare pentru protectie loc de parcare, tip OB01 Efficent si simplu de utilizat. Usor de instalat, componentele de montaj sunt incluse. Confectionat din teava de otel galvanizat de 3 mm. Este prevazut cu butuc de inchidere. Inaltime: 70 cm. / Latime: 30 cm.
- Număr anunț
- DA26195518
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34928472-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.395 RON
- Valoare atribuită
- 2.395 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.