Atribuită
Cumpărare directă
Oferta cf anunt ADV1163756 din 14.08.2020- Conform oferta- Masca protectie unica folosinta 3 straturi 3 pliurI ,banda de fixare pe profilul nasului , prindere cu elastic,Certificate conform EN 14683:2019+AC:2019 Type I ,ambalate in cutii a 50 buc necesar 5500 buc
- Număr anunț
- DA26182397
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
- Furnizor / câștigător
- BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.870 RON
- Valoare atribuită
- 1.870 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.