Atribuită Cumpărare directă

inainte de a se efectua procedura finala de achizitie intrumente vor fi verificate si testate de catre profesorii de specialitate

Număr anunț
DA26192885
Autoritate contractantă
Liceul de Arta "Stefan Luchian" Botosani (CUI 3372416)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37320000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.673,95 RON
Valoare atribuită
41.673,95 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.673,95 RON

din 41.673,95 RON estimat