Atribuită Cumpărare directă

LAMINAT 6MM 3.01MP 8781 NATURAL - 6 buc la pretul de 46.86 lei/buc - cf. referat 13678/17.08.2020- Directia Administrare si Exploatare - Biroul Agrement si Exploatare Parcari publice

Număr anunț
DA26187663
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,16 RON
Valoare atribuită
281,16 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,16 RON

din 281,16 RON estimat