Atribuită
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA PAPETARIE HARTIE COPIATOR COPY A4 80GR ALB MAT - 210 TOP ROLLER 0.3MM SCHNEIDER XTRA 823 BL - 10 BUC DISCENCER CU BANDA CORECTOARE 5MMX8M OFFICE PRODUCTS - 3 BUC PORTFILE 100/SET - 9 SET DOSAR INCOPC 1/1 - 200 BUC DOSAR PLASTIC INCOPCIAT - 750 BUC BIBLIORAFT A4 PLASTIC 50MM OPTIMA BASIC ALBASTRU - 90 BUC BIBLIORAFT PLASTIC A4 50MM OPTIMA BASIC NEGRU - 15 BUC BIBLIORAFT A4 PLASTIC OPTIMA BASIC ALBASTRU - 85 BUC CUB NOTITE AUTOAD 76/76 5CUL HOPAX - 6SET STILOU CORECTOR 7ML VARF METALIC OPTIMA - 5 BUC CAPSE 24/6.55 MICRONI 1000/CUT EPENE AURII - 30 CUT AGRAFE METALICE 33MM 100/CUT OFFICE PRODUCTS - 20 CUT PLIC C6 AUTOADEZIV U - 700 BUC REGISTRU CASA AUTOCOPIATIV - 7 BUC CAIET STUDENT 60 FILE HERLITZ - 6 BUC FOLIE PROT. DOCUMENTE A4 40 MIC. 100/SET OPTIMA CRISTAL - 2 SET PLIC C4 AUTOADEZIV U - 60 BUC PIX TRANSPARENT CU GEL PENAC FX7 ALBASTRU - 2 BUC LIPICI LICHID 50ML, APLICATOR CU BURETEL OFFICE PRODUCTS - 1 BUC NOTES AUTOADEZIV CU SUPORT 76X76/75X25/45X12MM HOPAX CUL, ASORTATE - 3 BUC CALCULATOR CANON WS 1210T - 1 BUC SEPARATOARE CARTON PT. BIBLIORAFT 180GR/MP 100/SET KANGARO GALBEN - 1 SET PIX TWIST-IT 4016 ALBASTRU FINE - 50 BUC HARTIE COP. SYMBIO TEXT A3 80GR - 2 TOP PLIC BURDUF 50 - 50 BUC BANDA SCOTCH TRANSPARENTA 3M 371 50MMX66M - 1 BUC TEXTMARKER SCH. JOB 150 4BUC/SET - 3 SET FOAIE PARCURS MARFA A5 - 2 BUC FLUID CORECTOR OPTIMA 20ML -2 BUC DISPOZITIE CASERIE - 2 BUC FOLIE PROT. DOCUMENTE A4 40MICR. 100/SET OPTIMA - 2 SET PERMANENT MARKER SCH 130 - 1 B
- Număr anunț
- DA26192880
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
- Furnizor / câștigător
- FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.700,90 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.