Atribuită Cumpărare directă

SERV 3 STR BURGUND, SERV 2 STR ROSU, SERV MASA, H IG 2 STR, H IG 2STR, SEV ALBE 2 STR, SAPUN LICHID, ROLA 100M, PROSOAPE METRO PROF Z, PROSOAPE DE HARTIE, SACI MANAJ 35L, SACI MENAJ 120L, SACI MENAJ 35L, SACI MENAJ STROG 120L, SACI MENAJ +SNUR 60L, CAPAC BOL SUPA, CASEROLE MENUBOX 2 COMP, BOL SUPA, FOL ALUM 30M, PUNGI ALIM 3L, MANUSI MENAJ M, CASEROLE HAMBURGER, VENIS BICOLOR, HARTIE COPT, BONUX, SAVEX PARFUME, LAVETE UNIV UMEDE, BURETI VASE, ASEVI UNIV PORTOCALA, BURETI VASE CANELURI, RIVEX FORTE, RIVEX DEGRES BUC, DERMOFARM DEZINF SUPRAF, AXION PASTA LEMON, AXION PASTA ULTRA DEGRES, TABS FINIS REGULAR, TABS SOMAT CLASSIC, FAIRY APPLE, FAIRY LEMON, REZ AIRWICH COOL, MP DEGRESANT INOX, TABLETE CLOR SUMA, PASTILE PISOAR, 5L DERMOFARM DEZINF SUPRAF, 5L DOMESTOS DEZINF FRESH, RIVEX GEAM, RIVEX CASA DETERG UNIV, PUR ALOE, TRIM DET VASE, TOCATOR, SCOBITORI, SCOBITORI AMB INDIV, PUBELA BIROU, LIGHEAN OVAL CU MANERE, CEOADA CU FILET, FARAS, SET MOP, MATURA INT, GALEATA 15L, COVIRASDIV CUL, MAT INT

Număr anunț
DA26205478
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.110,35 RON
Valoare atribuită
2.110,35 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.110,35 RON

din 2.110,35 RON estimat