Atribuită
Cumpărare directă
Oferta pentru service major Aldec G2-75 s/n 5125909 presupune: -verificarea centrifugei, -inlocuirea rulmentilor si garniturilor, -gresare si inlocuire ulei, -teste in productie. Ore incluse in aceasta calculatie:-16 ore lucratoare -14ore de transport la Bistrita si retur in Bucuresti - 2 diurne -2 nopti de cazare Valoare in euro 2100Euro. Interventia va avea loc in perioada 09-11.09.2020
- Număr anunț
- DA26193759
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
- Cod CPV
- 45259100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.164,42 RON
- Valoare atribuită
- 10.164,42 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.