Atribuită
Cumpărare directă
GRESIE HOL CANTINA, SURUBURI BANCI CURTEA SCORLII, BAGHETA PENTRU TAVAN CANTINA SALA MESE, PACHET MATERIALE INTRETINERE SI REPARATII SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603-M8X80 ZA 2 CUT SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M8 ZA 100 BUC CHIT PRIMUS MULTIC.5 KG B50 ARSENIC 1 BUC CHIT PRIMUS MULTIC. 2KG B50 ARSENIC 1 BUC DISTANTIERE "T" 2MM (100BUC) 1 BUC GRESIE PORT.GRANIT MIX 33X33 36 M2 FAIANTA 2051-0138 CEMENT GRI DE 25X50 5 M2 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 7 BUC BAGHETA 735(F35) (2M) 30 BUC ADEZIV DECOFIT NMC DEC-P/ ADRO–EPS 4KG 2 BUC
- Număr anunț
- DA26210895
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.574,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.574,99 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.