Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit: -alternator 1 buc -far stanga 1 buc -far dreapta 1 buc -acumulator 95AH 1 buc Total piese 3195,14 ron

Număr anunț
DA26196703
Autoritate contractantă
APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.195,14 RON
Valoare atribuită
3.195,14 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.195,14 RON

din 3.195,14 RON estimat