Atribuită
Cumpărare directă
Set masti de protectie STARO 450, 3 straturi, 20 bucati, alb -2 set ; Masca de protectie pentru copii STARO, 8-12 ani, 2 straturi, 20 bucati, alb-14 set; Prosoape de hartie EMEKA White, 3 straturi, 4 role-10 buc; Gel igienizant pentru maini ULTRA COMPACT Hygienic, 500ml-5 buc; Sapun lichid DETTOL Soothe, 250ml - 10 buc; Set masti de protectie STARO 460, 3 straturi, 20 bucati, negre- 1 set ;Gel dezinfectant SIMBIO, 500ml - 10 buc; Manusi de protectie GOLDGLOVE, latex, marime M, 100 buc - 1 set.
- Număr anunț
- DA26220491
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOBROTESTI (CUI 16530194)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.183,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.183,63 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.