Atribuită Cumpărare directă

CATALOG GRADINITA, SCOLI, REGISTRE, CARNETE

Număr anunț
DA26201439
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPULBER (CUI 22757575)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI 10310742)
Cod CPV
22815000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,80 RON
Valoare atribuită
636,80 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,80 RON

din 636,80 RON estimat