Atribuită
Cumpărare directă
Autoritate contractanta doreste sa achizitioneze urmatoarele materiale pentru reparatii si intretinere: 10 BUC BALAMA FORMA T 146X68 ; 2 BUC BALAMA FORMA T 121X68;4 BUC BALAMA FORMA T 97X60; 2 PUN SUR.PT. PAL CAP INEC.ZN. GALBEN 5X40 100; 10 BUC ANC.CEP CIL+2CLEME INOX M12X200 ZG 4630G; 4 BUC BANDA ADEZ.PVC ALB/ROSU 50MMX30M GEKO;3 BUC BANDA ADEZIVA MARCARE TESA 50MMX33M ROSU; 2 BUC BROASCA 25/92MM ROM;1 BUC OPOZANT 13MM DREAPTA 24CM; 1 BUC OPOZANT 13MM STANGA 24CM; 1 BUC BURG.SDS-PLUS 12X260 D-00240; 5 BUC SPOR AQUA BLEU 0.7L EMAIL PE BAZA DE APA; 2 BUC CASABELLA EMAIL Negru 2,5L; 2 BUC DANKE! DILUANT PET 0.9L; 1 BUC CASABELLA COLORANT MANUAL verde 200ml;2 BUC SET PENSULE 10 BUC; 1 BUC VADY ADEZIV LEMN 0.5KG; 10 BUC DETARTRANT 0,75L GEL ;10 BUC SACI MENAJ 120L*10buc. NEGRI HD / ELFE; 10 BUC SACI MENAJ 60L/20BUC EPACK GRI; 10 BUC MOP BUMBAC 300 GR (KM 300); 20 BUC SAC DE POLIET TRANSP, ALIMENTAR100x50 cm; 10 BUC SACI RAFIE 50X90 PERSONALIZATI MATHAUS;10 BUC IGIENOL DEZINF.750ML MARIN;10 BUC PERIE WC PP NEGRU;2 BUC MANER USA FILIZ ALB 35X92MM; 2 BUC CILINDRU E45 N 40/40 ; 4 BUC BROS – SOARECI SI SOBOL.CEREALE 300 GR.
- Număr anunț
- DA26220661
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.267,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.267,03 RON
- Data publicării
- 29.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.