Atribuită Cumpărare directă

SE DORESTE ACHIZITIONAREA SERVICIILOR DE REPARATII PENTRU AUTOMOBILUL DACIA DUSTER DIN DOTAREA PRIMARIEI CONFORM DESCRIERII,PENTRU PRIMARIA ROBANESTI ,JUDETUL DOLJ

Număr anunț
DA26201945
Autoritate contractantă
COMUNA ROBANESTI (CUI 5002045)
Furnizor / câștigător
CARSPEED SRL (CUI 8982385)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,07 RON
Valoare atribuită
721,07 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,07 RON

din 721,07 RON estimat