Atribuită Cumpărare directă

ellowes Automax 200c Cross-Cut, distrugator de documente taiere in particule (4x38mm) nivel securitate 4, ADF pana la 200 coli (automatic document feeder) ce permite distrugerea documentelor fara supravegerea operatiei si posibilitate pentru alimentare manuala pana la 10 coli, distruge capse, agrafe, carti de credit si medii optice (CD/DVD), tehnologia AutoReverse asigura deblocarea automata a blocajelor, SilentShred asigura o functionare silentioasa, capacitate cos deseuri 32 litri, ciclu utilizare 12 min pornit/ 20 min oprit, volum maxim recomandat: 400 coli/ zi, garantie 24 luni

Număr anunț
DA26211740
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769 RON
Valoare atribuită
1.769 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769 RON

din 1.769 RON estimat