Atribuită Cumpărare directă

Storurile tip rolete textile sunt compuse din mecanismul de rulare si materialul textil, care este de diverse culori si modele.

Număr anunț
DA26207250
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
Furnizor / câștigător
SOUNDTRAPPERS S.R.L. (CUI 42760788)
Cod CPV
39522130-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.217,60 RON
Valoare atribuită
2.217,60 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.217,60 RON

din 2.217,60 RON estimat