Atribuită Cumpărare directă

Parchet laminat 8MM, trafic AC4 , profil de trecere parchet, banda hartie de 5 mm, silicon de montare lemn-beton, imbinare plintă, colt interior plintă, colt exterior plinta, surub gipscarton 4,2x70mm, surub diblu 6x40 mm

Număr anunț
DA26204153
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.723,16 RON
Valoare atribuită
3.723,16 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.723,16 RON

din 3.723,16 RON estimat