Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea de componente electrice necesare Centrului Militar Județean Mureș pentru îndeplinirea atribuțiilor specifice, si anume: - Tablou electric aparent 6 module - 1 buc.; - Întrerupător automat modular 16A - 2 buc.; - Întrerupător automat modular 25A - 1 buc.; - Cablu electric cupru 3x 2,5mm - 20 ml .
- Număr anunț
- DA26220446
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 31211110-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,27 RON
- Valoare atribuită
- 117,27 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.