Atribuită Cumpărare directă

Switch Tenda Gigabit TEG1024F

Număr anunț
DA26202018
Autoritate contractantă
SCOALA DE PERFECTIONARE A PREGATIRII PESONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 6752789)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,35 RON
Valoare atribuită
973,35 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,35 RON

din 973,35 RON estimat