Atribuită
Cumpărare directă
LACAT BUC 1 9.24 9.24 2 ZAVOR 111-13-MPE SET 1 8.40 8.40 3 SURUB BUC 75 0.22 16.81 4 SURUB CAP PLAT 3.5X95 BUC 100 0.06 5.88 5 TEAVA 20/20*2 ML 12 4.20 50.42 6 REGULATOR GAZ BUC 1 35.29 35.29 7 NIPLE N 3/4 BUC 2 4.20 8.40 8 CABLU TRACTIUNE Q5 ML 5 2.12 10.59 9 BRIDE CABLU BUC 5 0.42 2.10 10 INTINZATOR 010 BUC 1 4.20 4.20 11 BROASCA CU CHEI BUC 1 17.65 17.65 12 BROASCA APLICATA BUC 1 15.97 15.97 13 BURGHIU Q6.5 BUC 2 6.73 13.45 14 BURGHIU Q6 BUC 1 6.72 6.72 15 DIBLURI 6X60 BUC 30 0.21 6.30 16 COLTARE BUC 16 1.26 20.17 17 CILINDRU C80 BUC 4 34.46 137.82 18 NEON CIRCULAR BUC 1 8.40 8.40 19 INTRERUPATOR BUC 1 5.46 5.46 20 DISC TR 1 Q 115 BUC 5 3.78 18.91 21 SURUB MONTAJ 7.5/132 BUC 10 0.84 8.40 22 OANOU GARD 1.7/2 KG 2 43.70 87.39 23 PERDEA DUS BUC 2 20.17 40.34 24 CAPAC WC BUC 1 20.17 20.17 25 CILINDRU R80C BUC 1 34.45 34.45 26 SAPA FORJATA+COADA BUC 1 28.99 28.99 27 REZISTENTA BOILER METAL BUC 1 38.66 38.66 28 SET PILE 14 BUC 1 18.49 18.49 29 CILINDRU R 90 3 BUC 3 36.97 110.92 30 POLICARBON Q4 ALBASTRU ML 3 30.25 90.76 31 BALAMA PSQ16 BUC 4 2.52 10.08 Total 890.83
- Număr anunț
- DA26209865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- MONDO-MIXT SRL (CUI 1539080)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890,83 RON
- Valoare atribuită
- 890,83 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.