Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE : PARAFRUNZARE MEMBR = BUC 9 - 6,50 lei/buc ; BANDA RS TAPE ANTRACIT (15CM*10M) = BUC 3 - 73,00 lei/buc ; DOZA GAZ LICHID CU LIMITATOR DEBIT = BUC 3 - 5,00 lei/buc ; CORNIER LATURI EGALE 40X40X2MM 2M = BUC 5 - 63,80 lei/buc ; MAMUT SEAL UNIVERSAL = BUC 2 - 17,60 lei/buc ; SUR PAL CAP INECAT 5X80/60ZG PZ2 10782GR = BUC 100 - 0,14 lei/buc ; DIBLU NYLON BLUE 8X40 510G = BUC 50 - 0,09 lei/buc ;
- Număr anunț
- DA26205935
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,20 RON
- Valoare atribuită
- 665,20 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.