Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PISTOL VOPSIT CUPA SUS PM 0,5KG 3100/1,5 RAFT STABIL S 180X90X40CM GALV 175Kg EUROPUBELA 120 L GALBENA

Număr anunț
DA26212930
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245,34 RON
Valoare atribuită
1.245,34 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245,34 RON

din 1.245,34 RON estimat