Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 COVORAS 60x100cm CAUCIUC PT DEZINFECTANT buc 4.00 x 137.50 lei ftva/buc 2 MISAVAN MONOROLA ECO VERDE buc 10.00 x 13.87 lei ftva/buc 3 MSV MONOROLA 100M 2str buc 6.00 x 8.16 lei ftva/buc 4 AMIANO DETERGENT GEAMURI 5L buc 2.00 x 18.93 lei ftva/buc 5 MSV MOP BUMBAC 250 g buc 10.00 x 3.76 lei ftva/buc 6 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 10.00 x 1.59 lei ftva/buc 7 MATURA EUROPEEA ORANGE buc 3.00 x 4.46 lei ftva/buc 8 MATURA EUROPEEA BLUE buc 3.00 x 4.46 lei ftva/buc 9 MISAVAN INALBITOR 5L buc 6.00 x 13.76 lei ftva/buc 10 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2.00 x 199.02 lei ftva/buc 11 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 5.00 x 33.48 lei ftva/buc 12 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR ALBASTRI set 40.00 x 2.35 lei ftva/set 13 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR GALBENI set 40.00 x 2.35 lei ftva/set 14 MSV COS BATANT 35 COLECT HARTIE buc 10.00 x 19.91 lei ftva/buc 15 DR.STEPHAN FULL-BATH 750ML buc 10.00 x 8.58 lei ftva/buc 16 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ROSU set 1.00 x 34.12lei ftva/set 17 HARTIE IG. HOTEL 24/set 2strat ALBA set 6.00 x 12.94 lei ftva/set 18 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat STANDARD bax 1.00 x 66.19 lei ftva/bax 19 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 1.00 x 40.08 lei ftva/buc 20 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 1.00 x 191.25 lei ftva/buc 21 MASTI FACIALE 210 50/set set 8.00 x 50.40 lei ftva/set 22 DR.STEPHAN GEL WC PARFUMAT APPLE 750ML buc 20.00 x 10.70lei ftva/buc

Număr anunț
DA26213874
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII BREAZA (CUI 14117605)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.003,16 RON
Valoare atribuită
3.003,16 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
30.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.003,16 RON

din 3.003,16 RON estimat