Atribuită Cumpărare directă

detergent 10 kg= 2 buc, detergent pardoseala= 8 buc, deo wc=5 buc, clor = 10 buc, hartie igieanica= 7 buc, galeata+mop= 2 buc, maturi sorg= 2 buc, gel igienizant maini 5l = 1, gel igienizant suprafete 5l = 1 buc, sapun 5l = 3 buc

Număr anunț
DA26215123
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,78 RON
Valoare atribuită
873,78 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,78 RON

din 873,78 RON estimat