Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reinnoire a marcii CMSN Complexul Muzeal de Ştiinţe ale Naturii Constanţa, nr. 113159, la OSIM, pentru perioada 2020-2030, elaborarea si transmiterea cererii de reinnoire, limitare clasa 41, urmarirea procedurii de reinnoire si transmiterea certificatului de marca reinnoita, in original, catre beneficiar.

Număr anunț
DA26220414
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
APPELLO BRANDS SRL (CUI 32209294)
Cod CPV
70332300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat