Atribuită Cumpărare directă

Clin pt. geamuri 50*5.2940 Ace 1L. 45*5,7983 Domestos 40*7.1430 Role hr. 30*8.8237 Mr.Proper 10*9.6640 Saci menaj 30*3.5293 Matura 12*16.8603 Galeata mop 12*16,8603 Alcool sanitar Mona 0.5l 60*8.4033 Manusi 100*0.8403 Cif 25*5.2940 Lavete 25*2.1007 Dezinfectant 12*9.6642 Sapun lichid 25*7.1427 Bref WC 6.1344 Fairy 8*7.7317

Număr anunț
DA26207255
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORBU (CUI 9047538)
Furnizor / câștigător
ALCRIS ALEX SRL (CUI 15410483)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.934,11 RON
Valoare atribuită
2.934,11 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.934,11 RON

din 2.934,11 RON estimat