Atribuită Cumpărare directă

SC ECO LAND SRL asigura serviciile D.D.D. cerute de legile in vigoare, cu o experinta de peste 14 ani in domeniu, cu personal calificat si utilaje de ultima generatie, cu cele mai eficiente substante cu o remanenta foarte indelungata.Contact Ing. Nicolae Stan 0765.474.109 www.sc-ecoland.ro- DEZINSECTIE - 0,44 Ron/Mp- DEZINFECTIE - 0,44 Ron/Mp- DERATIZARE - 0,44 Ron/Mp

Număr anunț
DA26221914
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 13533110)
Furnizor / câștigător
ECO LAND SRL (CUI 19100396)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.562 RON
Valoare atribuită
1.562 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.562 RON

din 1.562 RON estimat