Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar FABI Sapun lichid cu dezinfectant 5 litri bid 5 64 Lotiune dezinfectanta pentru maini cu 70% alcool KILLCO 5 L bid 10 174 Dezinfectant pt suprafete STERISOL 1 L flac 9 29.9 Igienol dezinfectant universal rezerva 750ml buc 24 15.6 Igienol dezinfectant universal cu pompa 750ml buc 24 19.6 Gel dezinfectant Purell 500ml cu pompita 9665 buc 40 30.8 Gel dezinfectant Purell 500ml capac flip-top 9664 buc 100 29.8
- Număr anunț
- DA26227773
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.385,90 RON
- Valoare atribuită
- 7.385,90 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.