Atribuită Cumpărare directă

VOP.EXT.ZERTIFIKAT SILICON.15L+AMORSA 3L- 1 BUC; TRAFALET MULTICOL FATADA 250X95 -2 BUC; TRAF BICOLOR FATADA 180X95 - 2 BUC; PENSULA PT.VOPSEA - 2 BUC; PENSULA PT.VOPSEA 50 MM - 2 BUC; GLETIERA INOX PROFI 12X28 CM - 1 BUC; SPACLU INOX - 2 BUC ; FOLIE DE PROTECTIE 0,03 mm 5x4m - 2 BUC; BANDA MASCARE 50M X 50MM - 2 BUC; GRATAR ZUGRAVIT PVC - 2 BUC; GRATAR ZUGRAVIT PVC 255x285 - 2 BUC ; AMORSA PT ZIDARIE KOBER 4L - 1 BUC; SILICON SANITAR TRANSP.280ML - 2 BUC ; DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 1000 ML - 12 BUC ; DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 500 ML -2 13 BUC ; DISPENSER HARTIE - 24 BUC ; DISPENSER SAPUN LICHID 1000ML - 27 BUC ; SUPORT PT HARTIE IGIENICA - 30 BUC ; CLASSICA (NEO) VAS WC - 1 BUC ; BATERIE RENA LAVOAR - 2 BUC; ROBINET FLOTOR - 2 BUC ; JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V - 1 BUC ; REZERVOR WC - 1 BUC ; REZERVOR BETA EXPORT - 7 BUC ; KIT FIXARE REZ WC - 1 BUC ; RAMA WC - 5 BUC ; GLET CERESIT CT 126 3 BUC ; ADEZIV CERESIT CM11 25KG - 1 BUC ; GALEATA PLASTIC 20L - 2 BUC ; GALEATA PLASTIC 16L - 2 BUC ; SNUR MOTOCOASE - 1 BUC ; TOPOR DESPICAT COADA FIBRA - 1 BUC ; MOTOCOASA EXPERT- 1 BUC ; DISPENSER PERETE DEZINFECTANT 1L - 60 BUC ; ROBINET TUR RADIATOR 1/2 - 5 BUC ; ROBINET COLTAR CU ROZETA - 10 BUC ; RACORD FLEXIBIL - 5 BUC ; RACORD FLEXIBIL - 5 BUC.

Număr anunț
DA26249485
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI (CUI 3662550)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.542,80 RON
Valoare atribuită
8.542,80 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.542,80 RON

din 8.542,80 RON estimat