Atribuită Cumpărare directă

Nr. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Rezerva flipchart 50f alba 65x98cm Bi-Silque SET 1 25.34 25.34 2 Pix cu gel 0.7mm Forster BUC 25 0.49 12.25 3 Banda adeziva 18mmx33m Rola 10 0.85 8.5 4 Dosar carton de incopciat 1/2 gheare economy alb BUC 10 0.49 4.9 5 Hartie copiator A4 500 coli/top TOP 18 11.15 200.7 6 Notes adeziv 50x40mm 3x100 file Global Notes Buc 2 1.41 2.82 7 Dosar carton plic economy alb BUC 10 0.48 4.8 8 Plic B4 kraft siliconic cu burduf 40mm 10/set Set 10 5 50 valoare fara t.v.a. = 309.31 lei

Număr anunț
DA26212947
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA KÁJONI JÁNOS (CUI 8162237)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,31 RON
Valoare atribuită
309,31 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,31 RON

din 309,31 RON estimat