Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant Suprafete de Nivel Inalt RTU Sterisol™ Klintensiv® 1 L. Klintensiv® Sterisol™ este un dezinfectant de nivel inalt, care contine o solutie gata de lucru, cu proprietati detergente si dezinfectante, fara aldehide, cu un spectru larg de actiune biocida, creat in functie de reglementarile normelor amonizate europene privind dezinfectia. PRODUSUL VA FI INSOTIT DE AVIZELE AFERENTE. RUGAM FACTURARE SEPARATA : 150 L pe o factura, 10 L pe cea de-a doua factura , deoarece avem finantari diferite.

Număr anunț
DA26218759
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.302,40 RON
Valoare atribuită
3.302,40 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.302,40 RON

din 3.302,40 RON estimat