Atribuită
Cumpărare directă
Va solicitam o reducere de pret pentru serviciile ofertate . Atasez caietul de sarcini. Acceptarea de catre dvs. presupune acceptarea conditiilor din caietul de sarcini si ducerea la indeplinire a conditiilor solicitate. Propunerea tehnica va fi elaborata astfel încât să se asigure posibilitatea verificarii corespondentei cu specificațiile tehnice prevăzute în caietul de sarcini si va fi transmisa autoritatii contractantepe email : achizitiidirectedts@yahoo.com.Asteptam ca pana in data de 07.09.2020 sa ne transmiteti Propunerea Tehnica si formularele atasate, completate si semnate
- Număr anunț
- DA26230608
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI 31700497)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.600 RON
- Valoare atribuită
- 8.600 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.