Atribuită Cumpărare directă

Tastatura USB Serioux SRXK-9400ROUSB, ROMANIA, cu fir, RO layout, neagra, 104 taste. Tastatura pentru calculator cu fir si mufa USB. ASD1510l

Număr anunț
DA26213859
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237460-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat