Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie masti pentru protectia personalului din cadrul Primariei Municipiului Campina , in contextul riscului de infectie cu COVID 19, respectiv: 5000 buc masti de unica folosinta, din material netesut, 3 straturi , 3 pliuri, o fata albastra, neiritante, incadrate in categoria dispozitivelor medicale, avizate de Ministerul Sanatatii. Produsele vor fi insotite de certificate de calitate si conformitate, in concordanta cu legislatia in vigoare pentru acest tip de produse.
- Număr anunț
- DA26248811
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- DEMOTEKS MEDIKAL SRL (CUI 36623212)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.