Atribuită Cumpărare directă

GEM AROVIT DIETETIC , 225 GR - pret = 3.95 LEI; TELEMEA DE VACA 42 %; KINDER BUENO 43 GR; UNT 65% PACHET 200GR;

Număr anunț
DA26208269
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
15332250-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
962,30 RON
Valoare atribuită
962,30 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

962,30 RON

din 962,30 RON estimat