Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA AUTO ALBASTRU – AMBALAJ 1 KG KG 35 14,50 VOPSEA AUTO GALBEN – AMBALAJ 1 KG KG 10 12,50 VOPSEA AUTO ROSU – AMBALAJ 1 KG KG 10 12,50 PERII AUTO SPALAT – TIP PERIE PT. SPALAT AUTOVEHICULE BUC 310 6,30

Număr anunț
DA26212629
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.710,50 RON
Valoare atribuită
2.710,50 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.710,50 RON

din 2.710,50 RON estimat