Atribuită
Cumpărare directă
8606004656131 CAP MATURA LEPA FIR LUNG BUC 4.00*14.20 6421937060075 FARAS LUX BUC 6.00*2.10 5948908000430 FARAS+COADA LUNGA + MATURA SET 1.00*12.52 6421937040091 PUBELA NR 4 20L BUC 1.00*26.05 6984000122457 SAC ASPIRATOR UNIV BASIC XL BUC 10.00*2.52 5052847099384 LACAT AL 25 Y110B/25/113/1 BUC 1.00*11.34 6984000102343 MANER PT FER.700-19 ALB/MARO/NEGRU BUC 5.00*9.24 4025416963523 VENTIL EVAC RIO BUC 2.00*36.55 8594045930733 CAPAC WC A60 ALCA BUC 2.00*35.71
- Număr anunț
- DA26212101
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare atribuită
- 335,29 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.