Atribuită Cumpărare directă

Kit conectare sonda pentru teste de otoemisiuni TEOAE sau DPOAE la echipamentul SERA

Număr anunț
DA26216662
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33112300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865,54 RON
Valoare atribuită
865,54 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865,54 RON

din 865,54 RON estimat