Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 20 NUFAR DETARTR.ODORIZ.750ML 25 ONDA HART.IG.2STR40BUC 4 CRV GALEATA 15L+STORCATOR, 5 PRD MATURA+COADA MET1.1M LU 20 DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. 5 10 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L 15 TRIM PRIMAV.SAP.L.PIERS4L 15 RIVEX CASA FLORAL 4L 5 ARIEL PROF.CP TO.RELAXED14K 10 ROLL FAST SET 3 LAVETE MICR 20 74 FINO SACI MENAJERI 60L 60BU 10 121 SELGROS MOP BUMBAC L 200G 50 323 PROSOP V FOLD.2STR.5X200BUC 10 19 CALGON AUTOMAT 1KG 15 210 ACE PROFESSIONAL INALB. 4L 3 53 CLIN WINDOWS PROF 4,5L 50 909 HYGIENIUM GEL ANTIBACT.50ML 20 1556 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC 10 89 COADA LEMN IMBRACATA PVC 1,
- Număr anunț
- DA26219078
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.051,30 RON
- Valoare atribuită
- 5.051,30 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.